Home   Michal Friesl
2022-06-25 18:33:09 Mapa stránekEnglish
Domůůů...
KontaktRozvrhNapište
Výuka
ÚvodTeorie pravděpodobnostiPravděpodobnostní modelyFinanční a pojistná matematikaPravděpodobnost a statistika A,B,EVýpočtová statistika 2Připomínky a náměty k výuceDiplomky
Věda
PublikaceKonference
Osobní
ŽivotopisMagisterské studiumDoktorské studiumNa ZČUBáječný TeXPrý GDPRČSOB Zlý sen
Archiv
ProjektyVýtvoryVystoupeníKe stažení

 
Pravděpodobnost a statistika hypertextově
 
Finanční matematika hypertextově
 
Statistici na KMA
Zobrazená stránka Home / Osobní / ČSOB Zlý sen / Úvod

ČSOB Československá obchodní banka - Zlý sen

 1. Úvod | 2. Vedení | 3. Na pobočce | 4. Reklamace | 5. Co dál

1. Úvod

 Další > 

Na těchto stránkách popisuji smutné zážitky, které jsem učinil s pobočkou ČSOB Plzeň, Americká 60 (hlavní pobočka Plzeň) od listopadu 2001 do ledna 2002, když jsem reklamoval zjevně špatně účtovaný poplatek u běžného účtu.

Více než částka, o níž šlo (i když, vynásobí-li se počtem stejně postižených klientů), mě zaujal způsob, jakým se banka chovala při vyřizování reklamace (a ostatně už předtím).

Máte-li chvilku času (na rozdíl od neskutečného množstvím času, které člověk v ČSOB stráví), můžete si přečíst, jak z mé prvotní představy, že otázkou je jen kdy dostanu peníze zpět, se vzápětí stalo zda dostanu peníze zpět (říkali, že nikdy, ale co je opravňovalo k účtování poplatku, vysvětlit nedovedli) a posléze zda dostanu odpověď na svoji reklamaci (ani na jednu ze dvou reklamací jsem nedostal odpověď).

Nakonec jsem své peníze zpět sice dostal (s úroky už se neobtěžovali, i když by asi správně měli), toho hlavního, co by mohlo příznivě ovlivnit můj názor na ČSOB, tedy nějakého vysvětlení, co se dělo, jsem se však nedočkal. Nepozoroval jsem ani, že by je celá záležitost nějak mrzela nebo že by cítili potřebu omluvit se*. Asi to tak v ČSOB chodí běžně.


*Jako ohlas na tyto stránky jsem nicméně koncem dubna 2002 obdržel čistě soukromou reakci jedné z pracovnic zmíněné pobočky.

Část 1 2 3 4 5  Další > 
Adresa http://home.zcu.cz/~friesl/Csob/ Udržuje Michal Friesl, friesl@kma.zcu.cz