logoZCU Konference oboru Teorie a dějiny vědy a techniky 4.10. 2010

Kontakt: Eva Žáčková, zacka(at)kfi.zcu.cz

AKTUALITY

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ KONFERENCE - Z technických důvodů byl termín konference přesunut ze čtvrtka 7.10. na pondělí 4.10. Omlouváme se za tuto náhlou změnu a věříme, že se i přesto všichni zájemci budou moci zúčastnit.

K publikování byly vybrány recenze těchto kolegů: Brabec Jan, Fürbachová Eva, Havelková Michaela, Semerát Pavel, Škarda Jaroslav, Vacíková Jana, (Hanzelínová Lada - po dopracování v souladu s připomínkami recenzenta).

Aktualizovaný seznam příspěvků a recenzí ZDE

Přijímány budou pouze příspěvky, které dodrží PROPOZICE PRO AUTORY!
Informace

Rádi bychom vyzvali všechny doktorandy oboru Teorie a dějiny vědy a techniky k účasti na tradiční oborové konferenci, tentokrát finančně podpořené Grantovou agenturou ZČU. Ke konferenci bude vydáno zvláštní číslo odborného časopisu Acta Fakulty filozofické ZČU. Přijímány budou nejen příspěvky (články, studie), ale také recenze odborné literatury. Příspěvky budou k publikování přijímány na základě odborného recenzního řízení. Konference proběhne 7. října 2010 v prostorách FF ZČU. Veškeré informace ohledně konference budou aktualizovány na těchto stránkách. Dotazy směřujte na mail zacka(at)kfi.zcu.cz (Eva Žáčková).

Organizační tým Konference TDVT 2010Harmonogram konference

22.03.-21.05. Odevzdání abstraktů příspěvků a předběžná registrace účastníků

31.05.-19.06. Odevzdání plné a konečné verze příspěvků a recenzí na odbornou literaturu

20.06.-17.09. Recenzní řízení

18.09.-31.10. Technická příprava příspěvků k publikaci a vydání speciálního čísla Act FF

07.10.-07.10. Konference TDVT


© 2010 Katedra filozofie FF ZČU